Informačné sdělenie

Aktivuj.sk

Aktivuj.sk Vám umožňuje inzerovať z jedného miesta na celej rade erotických inzerentných portáloch. Teraz je inzercia úplne zadarmo, aby ste si mohli vyskúšať ako jednoducho a efektívne ju môžete spravovať.

NaPrivát.sk

Super výber dievčat zo slovenských privátov. Prídi si sem vybrať zo stoviek privátov a ich nadržaných mačičiek z celého Slovenska. Na Naprivát.sk nájdeš presne to, čo hľadáš.

Sex-práca.sk

Nevieš si nájsť prácu? Na Sex-Práca.sk nájdeš denne desiatky nových ponúk práce v escortních agentúrach, modelingovích agentúrach, na privátoch ale v nočních kluboch a podnikoch. Nájdeš tu ponuky nielen zo Slovenska ale aj z celého sveta.

Ako zviditeľniť váš inzerát

Chcete na stránkach zviditeľniť váš inzerát? Môžete tak jednoducho učiniť pomocou zaslanej SMS!

1 SMS Vám inzerát aktualizuje (presunie vo výpise na prvú pozíciu), zafarbí (podfarbí inzerát vo výpise) a pridá inzerátu 1 SMS do TOPOVANÝCH INZERÁTOV na hlavnej strane.

V TOP inzerátoch na hlavnej strane sú zobrazené inzeráty, ktoré majú najvyšší počet zaslaných topovacích SMS. Každá SMS inzerátu sa pričíta na TOP pozíciu vždy 24 hodín (tj. teraz pošlem pre svoj inzerát 5 topovacích SMS - som na hlavnej strane v TOP inzerátoch s 5 SMS po celý prvý deň, druhý deň má môj inzerát 4 TOP SMS, tretí 3 TOP SMS atď).

SMS posielajte v tvare: AKTIVUJ(MEZERA)TOP13(MEZERA)ID_VAŠEHO_INZERÁTU (Příklad: AKTIVUJ TOP13 69) na číslo 8866

Cena jednej SMS je 2€. Topovanie zaisťuje spoločnosť PlatbaMobilomSk s.r.o.